Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Юніорський чемпіонат світу з хокею із шайбою 2002 Країна проведення Словаччина Час проведення 11 - 21 квітня Кількість команд 12 Міста-господарі П'єштяни , Трнава Переможець США (перший титул) Матчів зіграно 48 Голів забито 328 (6.83 за матч) Відвідуваність 93,914 (1,957 за матч) Найкращий бомбардир Олександр Овечкін (18 очок) Попередній турнір 2001 Наступний турнір 2003
IV Юніорський чемпіонат світу з хокею із шайбою приймали словацькі міста П'єштяни та Трнава . Турнір проходив з 11 по 21 квітня 2002 року.
Чемпіонами, вперше, стали юніори США. Найкращим бомбардиром турніру став російський нападник Олександр Овечкін .
11 квітня
Норвегія
2:2
Німеччина
11 квітня
Словаччина
1:5
Чехія
11 квітня
Канада
4:8
Росія
12 квітня
Чехія
7:4
Норвегія
12 квітня
Росія
6:1
Словаччина
12 квітня
Німеччина
1:9
Канада
14 квітня
Чехія
6:1
Німеччина
14 квітня
Канада
3:1
Словаччина
14 квітня
Росія
7:0
Норвегія
15 квітня
Чехія
4:1
Канада
15 квітня
Словаччина
3:4
Норвегія
15 квітня
Німеччина
2:8
Росія
17 квітня
Норвегія
3:4
Канада
17 квітня
Росія
5:3
Чехія
17 квітня
Німеччина
1:4
Словаччина
11 квітня
Білорусь
0:9
США
11 квітня
Швеція
0:2
Фінляндія
11 квітня
Україна
0:10
Швейцарія
12 квітня
Фінляндія
4:3
Білорусь
12 квітня
Швейцарія
3:2
Швеція
12 квітня
США
10:0
Україна
14 квітня
Україна
3:8
Швеція
14 квітня
Швейцарія
3:6
Білорусь
14 квітня
Фінляндія
2:3
США
15 квітня
Швеція
4:2
Білорусь
15 квітня
Фінляндія
6:0
Україна
15 квітня
США
5:1
Швейцарія
17 квітня
Білорусь
3:1
Україна
17 квітня
США
6:2
Швеція
17 квітня
Швейцарія
1:8
Фінляндія
Матчі, що відбулися на стадії групових змагань: Норвегія - Німеччина 2:2, Україна - Швейцарія 0:10, Швейцарія - Швеція 3:2, Україна - Швеція 3:8, Словаччина - Норвегія 3:4, Німеччина - Словаччина 1:4 зараховуються в залік втішного раунду.
18 квітня
Швеція
4:0
Німеччина
18 квітня
Норвегія
2:7
Швейцарія
18 квітня
Словаччина
3:0
Україна
20 квітня
Швейцарія
5:2
Німеччина
20 квітня
Україна
5:2
Норвегія
20 квітня
Швеція
3:5
Словаччина
21 квітня
Німеччина
4:1
Україна
21 квітня
Словаччина
0:3
Швейцарія
21 квітня
Норвегія
2:3
Швеція
Матчі, що відбулися на стадії групових змагань: Білорусь - США 0:9, Канада - Росія 4:8, Фінляндія - Білорусь 4:3, Фінляндія - США 2:3, Чехія - Канада 4:1, Росія - Чехія 5:3 зараховуються в залік втішного раунду.
18 квітня
Чехія
5:1
Білорусь
18 квітня
США
10:3
Канада
18 квітня
Росія
4:3
Фінляндія
20 квітня
Фінляндія
3:1
Канада
20 квітня
США
0:1
Чехія
20 квітня
Білорусь
0:11
Росія
21 квітня
Чехія
4:2
Фінляндія
21 квітня
Канада
3:5
Білорусь
21 квітня
Росія
1:3
США
Матчі проходили у словенських містах Целє та Марибор .
Група A (Целє)
Збірна
КАЗ
АВС
ІТА
Ш
О
1. Казахстан
6:1
6:1
12:2
4:0
2. Австрія
1:6
3:1
4:7
2:2
3. Італія
1:6
1:3
2:9
0:4
Група B (Марибор)
Збірна
СЛО
ЛAT
ДАН
ЯПН
Ш
О
1. Словенія
4:2
3:0
4:4
11:6
5:1
2. Латвія
2:4
4:2
2:2
8:8
3:3
3. Данія
0:3
2:4
6:4
8:11
2:4
4. Японія
4:4
2:2
4:6
10:12
2:4
(Матчі проходили в Целє)
Збірна
ITA
ДАН
ЯПН
Ш
О
5. Італія
4:2
3:4
7:6
2:2
6. Данія
2:4
(6:4)
8:8
2:2
7. Японія
4:3
(4:6)
8:9
2:2
Матчі проходили у Бріансоні (Франція ).
Група B
Збірна
ПОЛ
ECT
НІД
УГО
Ш
О
1. Польща
9:1
9:1
7:1
25:3
6:0
2. Естонія
1:9
7:0
5:2
13:11
4:2
3. Нідерланди
1:9
0:7
3:2
4:18
2:4
4. Угорщина
1:7
2:5
2:3
5:15
0:6
Турнір 5-8 місця
Збірна
НІД
УГО
ХОР
РУМ
Ш
О
5. Нідерланди
(3:2)
6:3
3:2
12:7
6:0
6. Угорщина
(2:3)
6:2
5:2
13:7
4:2
7. Хорватія
3:6
2:6
(7:2)
12:14
2:4
8. Румунія
2:3
2:5
(2:7)
6:15
0:6
Турнір 1-4 місця
Збірна
ФРА
ПОЛ
ВБР
ECT
Ш
О
1. Франція
12:1
(10:0)
14:0
36:1
6:0
2. Польща
1:12
10:2
(9:1)
20:15
4:2
3. Велика Британія
(0:10)
2:10
8:2
10:24
2:4
4. Естонія
0:14
(1:9)
2:8
3:31
0:6
Матчі проходили у литовських містах Каунасі та Електренай .
Група A (Електренай)
Збірна
КОР
БЕЛ
ЛИТ
БОЛ
Ш
О
1. Південна Корея
14:1
11:0
11:0
36:1
6:0
2. Бельгія
1:14
6:4
4:1
11:19
4:2
3. Литва
0:11
4:6
7:1
11:18
2:4
4. Болгарія
0:11
1:4
1:7
2:22
0:6
Група B (Каунас)
Збірна
ЮГО
ІСП
ПАР
ТУР
Ш
О
1. Югославія
6:3
20:2
16:0
42:5
6:0
2. Іспанія
0:11
3:6
4:4
20:2
3:3
3. ПАР
2:20
4:4
5:1
11:25
3:3
4. Туреччина
0:16
2:20
1:5
3:41
0:6
Матчі проходили у Окленді (Нова Зеландія ).
Збірна
АВС
КИТ
НВЗ
МОН
ТАЙ
ТАЇ
Ш
О
1. Австралія
7:4
7:2
9:2
16:1
38:1
77:10
10:0
2. КНР
4:7
5:0
17:1
20:0
31:0
80:5
8:2
3. Нова Зеландія
2:7
0:5
14:1
16:1
19:0
51:14
6:4
4. Монголія
2:9
1:17
1:14
5:2
10:4
19:46
4:6
5. Китайський Тайбей
1:16
0:20
1:16
2:5
7:2
11:59
2:8
6. Таїланд
1:38
0:31
0:19
4:10
2:7
7:105
0:10