Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Чемпіонат Кіпру з футболу 2021—2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Деталі турніру | ||||
Дата проведення | 21 серпня 2021 — 22 травня 2022 | |||
Кількість учасників | 12 | |||
Призери | ||||
Переможець | Аполлон (4-й титул) | |||
2-е місце | АЕК | |||
3-є місце | АПОЕЛ | |||
Путівки в континентальні кубки | ||||
Ліга чемпіонів |
Аполлон АЕК | |||
Ліга Європи | Омонія | |||
Ліга конференцій |
АПОЕЛ Аріс | |||
Обмін між лігами | ||||
Підвищення в класі |
Карміотісса Неа Саламіна Акрітас Хлоракас Енозіс Неон Паралімні | |||
Пониження в класі |
Етнікос (Ахна) ПАЕЕК | |||
Статистика турніру | ||||
Бомбардир |
Іван Тричковський (15 м'ячів) | |||
Зіграно матчів | 192 | |||
Забито голів | 456 (2.38 за матч) | |||
Чемпіонат Кіпру з футболу 2021—2022 — 83-й сезон найвищого рівня футбольних дивізіонів Кіпру. Чемпіоном став Аполлон.
Клуби
Клуб | Місто | Арена | Місткість |
---|---|---|---|
АЕК | Ларнака | АЕК Арена | 7,400 |
АЕЛ | Лімасол | Циріон | 13,331 |
Анортосіс | Ларнака | Антоніс Пападопулос | 10,230 |
АПОЕЛ | Нікосія | ГСП | 22,859 |
Аполлон | Лімасол | Циріон | 13,331 |
Аріс | Лімасол | Циріон | 13,331 |
Докса Катокопіас | Перістерона | Перістерона | 16,000 |
ПАЕЕК | Нікосія | Макаріо | 2,000 |
Етнікос (Ахна) | Ахна | Дасакі | 7,000 |
Олімпіакос | Нікосія | Макаріо | 16,000 |
Омонія | Нікосія | ГСП | 22,859 |
Пафос | Пафос | Стеліос Киріакідес | 9,394 |
Перший раунд
Турнірна таблиця
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація або пониження |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Аполлон | 22 | 14 | 4 | 4 | 37 | 21 | +16 | 46 | Чемпіонський раунд |
2 | АПОЕЛ | 22 | 11 | 6 | 5 | 35 | 25 | +10 | 39 | |
3 | АЕК | 22 | 10 | 9 | 3 | 31 | 17 | +14 | 39 | |
4 | Анортосіс | 22 | 11 | 5 | 6 | 36 | 26 | +10 | 38 | |
5 | Аріс | 22 | 10 | 6 | 6 | 23 | 20 | +3 | 36 | |
6 | Пафос | 22 | 8 | 10 | 4 | 27 | 19 | +8 | 34 | |
7 | Омонія | 22 | 9 | 4 | 9 | 25 | 25 | 0 | 31 | Втішний раунд |
8 | АЕЛ | 22 | 7 | 4 | 11 | 26 | 28 | −2 | 25 | |
9 | Олімпіакос | 22 | 5 | 7 | 10 | 14 | 23 | −9 | 22 | |
10 | Докса Катокопіас | 22 | 5 | 7 | 10 | 18 | 30 | −12 | 22 | |
11 | ПАЕЕК | 22 | 3 | 6 | 13 | 17 | 35 | −18 | 15 | |
12 | Етнікос (Ахна) | 22 | 3 | 4 | 15 | 13 | 33 | −20 | 13 |
Джерело: Cyprus Football Association
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Різниця м'ячів; 5) Забитих м'ячів; 6) Плей-оф.[1]
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Різниця м'ячів; 5) Забитих м'ячів; 6) Плей-оф.[1]
Результати
Команда | АЕК | АЕЛ | АНО | АПОЕ | АПОЛ | АРІ | ДОК | ПАЕ | ЕТН | ОЛІ | ОМО | ПАФ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
АЕК | — | 3–1 | 1–1 | 0–0 | 2–1 | 0–0 | 1–1 | 3–0 | 1–0 | 1–0 | 2–1 | 1–3 |
АЕЛ | 0–2 | — | 2–1 | 2–3 | 0–1 | 0–1 | 3–2 | 0–0 | 1–0 | 3–0 | 0–1 | 4–0 |
Анортосіс | 1–2 | 2–1 | — | 2–1 | 1–1 | 3–1 | 2–0 | 2–3 | 2–1 | 3–1 | 1–1 | 1–0 |
АПОЕЛ | 1–0 | 3–0 | 0–2 | — | 1–1 | 1–1 | 2–0 | 1–0 | 2–1 | 0–1 | 4–2 | 1–1 |
Аполлон | 1–4 | 2–1 | 2–2 | 2–1 | — | 0–2 | 3–0 | 3–1 | 4–2 | 2–1 | 2–0 | 2–0 |
Аріс | 1–0 | 1–2 | 3–2 | 0–1 | 0–1 | — | 1–0 | 1–1 | 2–1 | 1–0 | 0–2 | 0–0 |
Докса Катокопіас | 1–4 | 0–0 | 2–0 | 2–2 | 0–3 | 1–2 | — | 1–0 | 0–0 | 0–0 | 2–1 | 1–1 |
ПАЕЕК | 2–2 | 1–3 | 0–2 | 1–3 | 2–2 | 0–0 | 1–2 | — | 0–2 | 0–0 | 1–0 | 0–2 |
Етнікос (Ахна) | 0–0 | 2–2 | 0–2 | 0–3 | 0–1 | 0–3 | 0–1 | 1–3 | — | 1–0 | 0–2 | 0–1 |
Олімпіакос | 0–0 | 1–1 | 3–2 | 1–1 | 0–2 | 1–2 | 1–0 | 1–0 | 0–0 | — | 1–0 | 1–2 |
Омонія | 1–1 | 1–0 | 0–1 | 2–4 | 1–0 | 3–0 | 2–1 | 2–1 | 0–2 | 1–0 | — | 1–1 |
Пафос | 1–1 | 1–0 | 1–1 | 4–0 | 0–1 | 1–1 | 1–1 | 2–0 | 3–0 | 1–1 | 1–1 | — |
Джерело: Cyprus Football Association
Колір: блакитний = перемога господарів; жовтий = нічия; рожевий = перемога гостей.
Колір: блакитний = перемога господарів; жовтий = нічия; рожевий = перемога гостей.
Чемпіонська група
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Аполлон | 32 | 16 | 10 | 6 | 50 | 33 | +17 | 58 | Ліга чемпіонів 3-й кваліфікаційний раунд |
2 | АЕК | 32 | 14 | 12 | 6 | 44 | 29 | +15 | 54 | Ліга чемпіонів 2-й кваліфікаційний раунд |
3 | АПОЕЛ | 32 | 14 | 10 | 8 | 48 | 41 | +7 | 52 | Ліга конференцій 2-й кваліфікаційний раунд |
4 | Аріс | 32 | 13 | 11 | 8 | 37 | 32 | +5 | 50 | |
5 | Анортосіс | 32 | 13 | 10 | 9 | 48 | 40 | +8 | 49 | |
6 | Пафос | 32 | 11 | 13 | 8 | 39 | 30 | +9 | 46 |
Джерело: Cyprus Football Association
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Різниця м'ячів; 5) Забитих м'ячів; 6) Плей-оф.[1]
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Різниця м'ячів; 5) Забитих м'ячів; 6) Плей-оф.[1]
Результати
Команда | АЕК | АНО | АПОЕ | АПОЛ | АРІ | ПАФ |
---|---|---|---|---|---|---|
АЕК | — | 1–0 | 1–2 | 3–3 | 1–1 | 2–0 |
Анортосіс | 1–3 | — | 4–1 | 1–1 | 0–3 | 1–0 |
АПОЕЛ | 1–1 | 1–1 | — | 0–0 | 1–1 | 2–1 |
Аполлон | 0–1 | 1–1 | 3–2 | — | 1–1 | 0–2 |
Аріс | 2–0 | 1–1 | 1–2 | 1–4 | — | 2–1 |
Пафос | 2–0 | 2–2 | 3–1 | 0–0 | 1–1 | — |
Джерело: Cyprus Football Association
Колір: блакитний = перемога господарів; жовтий = нічия; рожевий = перемога гостей.
Колір: блакитний = перемога господарів; жовтий = нічия; рожевий = перемога гостей.
Лідери чемпіонату
Група вибування
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Пониження |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Омонія | 32 | 14 | 8 | 10 | 44 | 38 | +6 | 50 | Ліга Європи раунд плей-оф[a] |
8 | АЕЛ | 32 | 14 | 5 | 13 | 43 | 39 | +4 | 47 | |
9 | Олімпіакос | 32 | 10 | 10 | 12 | 30 | 31 | −1 | 40 | |
10 | Докса Катокопіас | 32 | 7 | 11 | 14 | 27 | 41 | −14 | 32 | |
11 | Етнікос (Ахна) | 32 | 5 | 8 | 19 | 21 | 41 | −20 | 23 | Команди, що залишили лігу |
12 | ПАЕЕК | 32 | 3 | 8 | 21 | 25 | 61 | −36 | 17 |
Джерело: Cyprus Football Association
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Різниця м'ячів; 5) Забитих м'ячів; 6) Плей-оф).[2]
Примітки:
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Різниця м'ячів; 5) Забитих м'ячів; 6) Плей-оф).[2]
Примітки:
- ↑ Омонія кваліфікувалася до Ліги Європи як переможець кубку Кіпру
Результати
Команда | АЕЛ | ДОК | ПАЕ | ЕТН | ОЛІ | ОМО |
---|---|---|---|---|---|---|
АЕЛ | — | 3–1 | 2–1 | 2–0 | 0–4 | 1–1 |
Докса Катокопіас | 0–1 | — | 0–0 | 2–1 | 1–1 | 0–2 |
ПАЕЕК | 0–3 | 0–3 | — | 0–4 | 0–1 | 2–5 |
Етнікос (Ахна) | 1–2 | 0–0 | 1–1 | — | 1–0 | 0–0 |
Олімпіакос | 0–1 | 1–0 | 4–3 | 1–1 | — | 3–0 |
Омонія | 3–2 | 2–2 | 4–2 | 1–0 | 1–1 | — |
Джерело: Cyprus Football Association
Колір: блакитний = перемога господарів; жовтий = нічия; рожевий = перемога гостей.
Колір: блакитний = перемога господарів; жовтий = нічия; рожевий = перемога гостей.
Примітки
- ↑ а б 1. Division 2021/2022. soccerway. Процитовано 23 серпня 2021.
- ↑ 1. Division 2021/2022 - Season rules. Scoresway. Процитовано 15 лютого 2022.
Посилання
|