Нині Рьомьо є найпівденнішим данським островом біля західного узбережжя Ютландії (раніше існував невеликий безлюдний острів Йорсанн (дан.Jordsand), затоплений 1999 року). Острів пов'язаний з материком дорогою, яка перетинає дамбу. Розташований за 3 км від найближчого німецького острова Зюльт, з ним встановлено поромне сполучення. На острові є кілька дрібних населених пунктів: Конгсмарк (дан.Kongsmark), Естербю (дан.Østerby), Лакольк (дан.Lakolk), Сьоннерстранн (дан.Sønderstrand) та ін.
1864 року за підсумками Данської війни перейшов до Пруссії. До 1920 року належав Німеччині, потім за результатами плебісциту разом з іншими територіями перейшов до Данії. Зараз Рьомьо — популярний туристичний центр.